ПІРСИНГ — ТОННЕЛІ
Тунелі у вухах, також відомі як еар-таннелі, — це тип бодімодифікації, при якому збільшується розмір отворів у вушній раковині. Цей процес є поступовим і займає багато часу та терпіння.На початку процесу у вухо вставляється штифт, який має менший розмір, ніж розмір отвору, який ви хочете отримати. Після того, як ваше вухо пристосується до розміру цього штифта, ви можете замінити його більшим. Цей процес повторюється, поки ви не досягнете бажаного розміру.
Існує кілька матеріалів, які використовуються для створення тунелів у вухах, таких як метал, дерево, кістки, акрилові та скляні пластини. При виборі матеріалу необхідно враховувати його біологічну сумісність, легкість використання та доступність.
Важливо пам’ятати, що збільшення розміру отворів у вухах може зайняти багато часу і вимагає уважного догляду за вухами. Якщо процес проводиться занадто швидко або неправильно, це може призвести до інфекції, кровотечі та інших ускладнень. Тому важливо проводити всі зміни з вухами під контролем професіонала, щоб уникнути небажаних наслідків.

Також існують різні види тунелів для вух, включаючи:
1 Стандартні тунелі: це найпростіший вид тунелів, який передбачає створення отворів у вушній раковині та поступове збільшення їх розміру. Такі тунелі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал, акрил, кістка і дерево.
2 Спіралі: це тунелі, які мають спіральну форму та дозволяють створити незвичайний ефект у вусі. Цей тип тунелів також доступний у різних матеріалах та розмірах.
3 Гачки: це тунелі, які мають форму гачка і дозволяють утримувати вухо у відкритому положенні. Вони можуть бути виготовлені з металу або пластику.
4 Плоскі тунелі: це тунелі, які мають плоский профіль і можуть створювати унікальний візуальний ефект у вусі. Вони часто робляться з матеріалів, таких як акрил, дерево та скло.
5 Кільця: це тунелі, які мають форму кільця і можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Вони можуть бути використані для створення незвичайного ефекту або для кріплення прикрас.
6 Силіконові тунелі: це тунелі, які можуть бути виготовлені з м’якого та гнучкого силікону. Вони можуть бути комфортнішими для носіння, ніж інші матеріали, і дозволяють поліпшити загоєння тканин.
При виборі тунелів для вух необхідно враховувати індивідуальні переваги та цілі бодімодифікації, а також вибирати високоякісні матеріали та приділяти особливу увагу догляду за вухами у процесі їх розширення.

Існує кілька способів зробити тунелі у вухах, але всі вони вимагають певної обережності та турботи, щоб уникнути ускладнень.
1 Поступове розтягування. Цей метод є найбільш поширеним та безпечним для тих, хто хоче зробити тунелі у вухах. Для початку необхідно зробити прокол у вусі, використовуючи спеціальну голку або пістолет для проколів вух. Потім, починаючи з маленьких розмірів, можна вставити спеціальні розтяжки, які повільно та поступово збільшують розмір дірки у вусі. Розтяжки зазвичай змінюються через кілька тижнів, щоб дозволити юшку пристосуватися до нового розміру.
2 Використання конусів. Цей метод також досить популярним. Він включає в себе вставку спеціального конуса у вухо, який поступово збільшується у розмірі. Цей метод вимагає більш акуратного догляду та уваги, оскільки конуси мають бути замінені щодня, щоб уникнути інфекцій.
3 Використання спеціальних тунелів. Цей метод передбачає вставку спеціального тунелю у вухо, що дозволяє дірці поступово збільшуватися у розмірі. Цей метод також вимагає акуратного догляду за вухами, щоб уникнути ускладнень.
Незалежно від обраного методу, важливо пам’ятати, що процес розтягування має бути повільним та поступовим, щоб вухо встигло пристосуватися до нового розміру. Важливо стежити за гігієною, щоб уникнути інфекцій та інших ускладнень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *