Прикраса Для Пірсингу Кільце - Din Gior
ПРИКРАСа ДЛЯ ПІРСИНГУ – КІЛЬЦЕ
Кільце є одним із найпоширеніших прикрас для пірсингу і може використовуватись у різних типах проколів. Розміри кільця залежать від місця проколу та індивідуальних переваг, а також від товщини тканин, в які буде зроблено прокол. Кільця для пірсингу можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як хірургічна сталь, титан, золото, срібло, пластик чи дерево.
Існує кілька видів кільців для пірсингу, які можуть використовуватись у різних проколах, включаючи:
• Загнуте кільце – це кільце, яке має загнуту форму та використовується у пірсингу носа чи вух.
• Сегментоване кільце – це кільце, що складається з кількох сегментів, що з’єднуються між собою. Воно може використовуватись у пірсингу губ чи носа.
• Кільце з фіксацією на кульках – це кільце, яке має на кінцях кульки, які фіксують кільце у проколі. Воно може використовуватись у пірсингу сосків або геніталій.
• Пряме кільце – це кільце, яке має пряму форму і використовується у пірсингу губ, носа чи вух.
• Спіральне кільце – це кільце, яке має спіральну форму та використовується у пірсингу брів або носа.
• Кільце з фіксацією на штирі – це кільце, яке має на кінцях штирі, які фіксують кільце у проколі. Воно може використовуватись у пірсингу брів, носа, губ або геніталій.
Кільця для пірсингу можуть мати різні розміри, починаючи від маленьких діаметром 6-7 мм, до більших розмірів, залежно від місця проколу і бажаного ефекту. Вони можуть бути прикрашені різними елементами, такими як камені, перли, діаманти та інші матеріали, які можуть підкреслити красу та індивідуальність власника пірсингу.

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована Обов'язкові поля позначені *