Прикраса для Пірсингу Лабрет - Din Gior
ПРИКРАСа ДЛЯ ПІРСИНГУ – ЛАБРЕТ
Лабрет – це тип прикраси для пірсингу, який складається із стрижня з плоским диском на одному кінці та кулькою або іншою прикрасою на іншому. Лабрет може бути використаний у різних проколах, включаючи нижню губу, верхню губу, язик, ніс та брову.
Існує безліч різних розмірів та видів лабретів, включаючи:
1 Довжина стрижня: лабрети можуть мати різну довжину стрижня, щоб відповідати товщині тканини у місці пірсингу. Зазвичай використовуються стрижні завдовжки від 6 до 12 мм.
2 Розмір диска: диск на кінці стрижня може бути різних розмірів, від маленьких до великих, залежно від смаку та потреб клієнта.
3 Матеріал: лабрети можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як хірургічна сталь, титан, золото, срібло, акрил та інші матеріали.
4 Прикраси: кулька або інша прикраса на кінці стрижня може бути різних розмірів та форм, а також виготовлятися з різних матеріалів. Наприклад, кулька може бути зроблена з хірургічної сталі або акрилу, а прикраса – з кристалів Сваровські або дорогоцінного каміння.
5 Форма диска: диск на кінці стрижня може мати різні форми, наприклад, круглу, квадратну, трикутну, серцеподібну тощо.
6 Розмір проколу: лабрети можуть бути використані в різних розмірах проколів, від маленьких до великих. Однак важливо використовувати лабрет, який відповідає розміру проколу, щоб прикраса не випадала або не була занадто тісною.
Загалом вибір лабрету залежить від смаку та потреб клієнта, а також від розміру проколу та товщини тканини в місці пірсингу.

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована Обов'язкові поля позначені *