Прикраси Для Пірсингу Ностріл - Din Gior
ПРИКРАСИ ДЛЯ ПІРСИНГУ – НОСТРІЛ
Нострил – це тип прикраси для пірсингу, який розміщується всередині ніздрі. Нострили можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як хірургічна сталь, титан, золото, срібло, акрил та інші матеріали. Існує безліч різних видів та розмірів нострилів, включаючи:
1 Форма: нострили можуть мати різну форму, наприклад, пряму, вигнуту або L-подібну.
2 Довжина стрижня: стрижень нострилу може мати різну довжину, щоб відповідати товщині тканини у місці пірсингу. Зазвичай використовуються стрижні завдовжки від 6 до 10 мм.
3 Розмір кульки: кулька на кінці стрижня може бути різних розмірів, від маленьких до великих, залежно від смаку та потреб клієнта.
4 Форма кульки: кулька на кінці стрижня може мати різну форму, наприклад, круглу, плоску або з діамантом.
5 Матеріал: нострили можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як хірургічна сталь, титан, золото, срібло, акрил та інші матеріали.
6 Розмір проколу: нострили можуть бути використані в різних розмірах проколів, від маленьких до великих. Однак важливо використовувати нострил, який відповідає розміру проколу, щоб прикраса не випадала або не була надто тісною.
В цілому, вибір нострилу залежить від смаку та потреб клієнта, а також від розміру проколу та товщини тканини у місці пірсингу.

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована Обов'язкові поля позначені *