Прикраса Для Пірсингу Барбела - Din Gior
ПРИКРАСА ДЛЯ ПІРСИНГУ – БАРБЕЛА
Барбелла – це прикраса для пірсингу, яка зазвичай використовується в пірсингу сосків, але може бути використана в інших типах пірсингу.
Барбелла складається з двох частин – штирька та двох кульок на кінцях, які забезпечують безпечне кріплення прикраси та запобігають його випаданню.
Розміри барбели можуть змінюватись в залежності від типу пірсингу та індивідуальних переваг. Зазвичай діаметр штиря становить 1,6 мм, а довжина може змінюватись від 8 до 14 мм. Діаметр кульок може відрізнятися і часто становить від 3 до 6 мм.
Існує кілька видів барбелл для пірсингу сосків, які включають:
• Пряма барбела – це найпростіший тип барбели, який використовується у пірсингу сосків. Він складається з прямого штирька та двох кульок на кінцях.
• Кільцева барбела – це барбела, яка має кільцеву форму. Вона складається з штирка та двох кульок, з’єднаних один з одним кільцем.
• Спіральна барбела – це барбела, яка має спіральну форму. Вона складається з штирю, зазвичай з двома або трьома кульками, і спіралі, яка проходить через центр штирка і закручується довкола нього.
Крім того, барбели можуть використовуватися в інших типах пірсингу, таких як пірсинг язика або брови, і можуть мати різні форми та розміри, залежно від конкретного проколу.

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована Обов'язкові поля позначені *