ПІРСИНГ ВУХА
Пірсинг вуха — це процедура, в якій проколюють частини вуха, щоб можна було носити прикраси. Існує безліч видів проколів вуха, включаючи мочки, хелікс, анти-хелікс, хрящ вуха, індастріал, орбітал, конч, дейт, рук, снуг, рагнар, іннерпін та інші.
Мочки — це місце на вусі, де утворюється внутрішня пелюстка вуха. Проколювання мочок — це найпоширеніший вид проколу вуха. Для мочок часто використовуються прості сережки-гвоздики або маленькі сережки-кільця.
Хелікс – це місце на вусі, де починається пружинка вуха. Проколювання хелікса — це один з найпопулярніших видів проколів вуха. Для хелікса часто використовуються сережки-гвоздики або сережки-кільця.
Анти-хелікс — це місце на вусі, розташоване вище за хелікс. Проколювання анти-хелікса вимагає більш обережного підходу, оскільки цей вид проколу проходить через товщу тканину. Для анти-хелікса часто використовуються сережки-гвоздики або маленькі сережки-кільця.
Хрящ вуха – це місце на вусі, яке розташоване між мочкою та хеліксом. Проколювання хряща вуха може бути болючішим, ніж проколювання мочок або хелікса, і вимагає більш тривалого загоєння. Для хряща вуха часто використовуються маленькі сережки-кільця чи сережки-гвоздики.
Індастріал — це вид проколу, який вимагає проколу двох місць на вусі, які потім з’єднуються кільцем або штангою. Зазвичай проколюють хелікс та анти-хелікс, але можуть бути використані й інші комбінації проколів.
Орбітал – це прокол, який проходить через область вуха, де вухо з’єднується з головою. Зазвичай для орбіталу використовуються великі кільця або штанги, які проходять через шкіру по обидва боки вуха.

Конч – це місце на вушній раковині, що розташоване біля мочки. Прокол кінця вимагає невеликого отвору, і для нього часто використовуються маленькі сережки-гвоздики або сережки-кільця.
Дейт – це прокол, який проходить через шкіру на верхній частині хряща вуха. Для дейта часто використовуються маленькі сережки-кільця чи сережки-гвоздики.
Рук – це прокол, який проходить через шкіру на розі вуха, де вухо з’єднується з головою. Для рук часто використовуються маленькі сережки-кільця або сережки-гвоздики.
Снуг – це прокол, який проходить через шкіру на верхній частині хряща вуха, ближче до голови. Для снуга часто використовуються маленькі сережки-кільця чи сережки-гвоздики.
Рагнар – це прокол, який проходить через шкіру на кутку вуха, що знаходиться протилежно від рук. Для рагнар часто використовуються маленькі сережки-кільця або сережки-гвоздики.
Іннер пінна — це прокол, який проходить через шкіру на внутрішній стороні вушної раковини. Для іннер піни часто використовуються маленькі сережки-кільця або сережки-гвоздики.
Прикраси для пірсингу вуха можуть бути різних форм, розмірів та матеріалів, включаючи срібло, золото, пластик, скло та титан. При виборі прикрас важливо враховувати індивідуальні уподобання, а також можливі алергії на матеріали, що використовуються для прикрас. Крім того, важливо стежити за гігієною пірсингу та правильно доглядати за прикрасами, щоб уникнути можливих ускладнень та інфекцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *