ПІРСИНГ БРИДЖ
Пірсинг бридж (або «ерл») — це горизонтальний пірсинг, який проходить через м’які тканини на містку носа над перегородкою. Прикраси для пірсингу бридж можуть включати в себе тонкі банани або штанги з двома кульками на кінцях, закручені банани, плоскі банани та інші варіанти. Також для цього типу пірсингу можуть використовуватись дермал-імпланти.
Крім пірсингу бридж, існує кілька інших видів пірсингу, які можуть бути виконані в ділянці містка носа, наприклад:
• Пірсинг містка носа (називається також «вертикальний» пірсинг) — це вертикальний прокол, який проходить через м’які тканини на містку носа в центрі між очима. Для цього типу пірсингу часто використовуються тонкі банани, штанги чи кільця.
• Пірсинг «сніжинка» — це комбінація вертикального та горизонтального проколів, які з’єднані між собою. Прикраси для пірсингу «сніжинки» можуть бути виконані в різних варіантах, включаючи банани, штанги, каблучки і т.д.
• Пірсинг «венеціанська маска» — це комбінація кількох проколів у різних місцях містка носа та обличчя. Прикраси для цього типу пірсингу можуть бути виконані в різних варіантах і формах, включаючи банани, штанги, кільця, імпланти дермал і т.д.
Прикраси для пірсингу містка носа та інших видів пірсингу в містку носа можуть бути виконані з різних матеріалів, таких як титан, хірургічна сталь, золото, срібло і т.д. Форми та розміри прикрас для пірсингу містка носа та інших видів пірсингу в області містка носа також можуть змінюватись, включаючи кристали, кульки, кільця і т.д.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *