ПІРСИНГ БРИДЖ
Пірсинг бридж (або «ерл») — це горизонтальний пірсинг, який проходить через м’які тканини на містку носа над перегородкою. Прикраси для пірсингу бридж можуть включати в себе тонкі банани або штанги з двома кульками на кінцях, закручені банани, плоскі банани та інші варіанти. Також для цього типу пірсингу можуть використовуватись дермал-імпланти.
Крім пірсингу бридж, існує кілька інших видів пірсингу, які можуть бути виконані в ділянці містка носа, наприклад:
• Пірсинг містка носа (називається також «вертикальний» пірсинг) — це вертикальний прокол, який проходить через м’які тканини на містку носа в центрі між очима. Для цього типу пірсингу часто використовуються тонкі банани, штанги чи кільця.
• Пірсинг «сніжинка» — це комбінація вертикального та горизонтального проколів, які з’єднані між собою. Прикраси для пірсингу «сніжинки» можуть бути виконані в різних варіантах, включаючи банани, штанги, каблучки і т.д.
• Пірсинг «венеціанська маска» — це комбінація кількох проколів у різних місцях містка носа та обличчя. Прикраси для цього типу пірсингу можуть бути виконані в різних варіантах і формах, включаючи банани, штанги, кільця, імпланти дермал і т.д.
Прикраси для пірсингу містка носа та інших видів пірсингу в містку носа можуть бути виконані з різних матеріалів, таких як титан, хірургічна сталь, золото, срібло і т.д. Форми та розміри прикрас для пірсингу містка носа та інших видів пірсингу в області містка носа також можуть змінюватись, включаючи кристали, кульки, кільця і т.д.

2024-03-16

Wow, wonderful weblog format! How lengthy have you ever been running a blog for?
you made blogging glance easy. The overall look
of your website is magnificent, as smartly as the content material!
You can see similar here sklep internetowy

Hello there! Do you know if they make any plugins to assist with
SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
Many thanks! You can read similar blog here: Auto Approve List

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *