Пірсинг Брови - Din Gior
Пірсинг брови – це пірсинг, який виконується в області брови. Існує кілька різновидів пірсингу брови, включаючи вертикальний та горизонтальний прокол, антибров та інші.
Горизонтальний пірсинг брови – це прокол, який проходить горизонтально через брову, перебуваючи близько від її краю. Для цього типу пірсингу можна використовувати різні прикраси, такі як банани, штанги або дермал-імпланти.
Вертикальний пірсинг брови – це прокол, який проходить вертикально через брову, перебуваючи ближче до міжбров’я. Для цього типу пірсингу можуть використовуватися різні прикраси, такі як штанги чи кільця.
Антибров – це пірсинг, який проходить над бровою, в області, де починається кістка чола. Для цього типу пірсингу використовуються спеціальні штанги або пластини, які занурюються у шкіру та фіксуються за допомогою спеціального клею чи болтів.
Крім того, існують інші варіанти пірсингу брови, такі як “броулет” – пірсинг, який виконується вздовж брови, і “броу-джек” – пірсинг, який проходить через кілька брів.
Як прикраси для пірсингу брови можуть використовуватися різні типи бананів, штанг, кольє, дермал-імпланти і т.д. Прикраси можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як титан, хірургічна сталь, золото, срібло і т.д. Форми та розміри прикрас для пірсингу брови також можуть змінюватись, включаючи кристали, кульки, кільця і т.д.

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована Обов'язкові поля позначені *