DIN GIOR tattoo & piercing - PREMIUM TATTOO CLUB, будьмо знайомі!

Ви потрапили сюди, бо відповідально ставитесь до пошуку якості. В роботі тату студія DIN GIOR послуговується досвідом США та країн Євросоюзу. Досконалість - наша пріоритетна мета. Усмішки на обличчях клієнтів, приємне здивування та радість - те, заради чого ми працюємо! 

parallax-3

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1.

БЕЗПЕЧНО. Перевірені одноразові матеріали. Стерильні голки, бар’єрний захист та професійні матеріали сприяють швидкому заживленню татуювання та гарантовано захищать Вас від неприємностей:)

2.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ. Досвідчені спеціалісти тату студії DIN GIOR tattoo & piercing. Нанесення тату - це процедура, яка потребує суворого дотримання норм стерильності та безпеки, а також не менш важливого дотримання правил заживлення.

 

3.

ДОСТУПНІ ЦІНИ. Вартість одного сеансу (3-4.5 годин роботи) - лише 3000 гривень. Приємні ціни та спокійна атмосфера - це унікальна можливість зробити татуювання в максимально комфортній для Вас зоні за адекватну вартість. Мінімальна вартість послуг (пів години роботи) - 500 гривень.

4.

БЕЗ БОЛЮ. Ця послуга надається за додаткову оплату. Сучасні знеболювальні засоби повністю позбавлять від неприємних відчуттів під час процедури нанесення татуювання. Гарантований результат в 95% випадків.

5.

ЗАГОЮЮЧА ПЛІВКА.  Ця послуга надається за додаткову оплату. Плівка Suprasorb F допоможе швидко відновитися та загоїти татуювання без втрати якості. Це комфортно! Не потрібно 4 рази на день промивати татуювання.

РЕАЛІСТИЧНЕ ТАТУЮВАННЯ

Особливість реалістичного стилю полягає у максимально точному та повноцінному відтворенні оригіналу. Серед реалістичних тату виділяють кольорові (Realistic color tattoo), чорно-білі (Realistic black & gray tattoo) композиції, 3D, а також портрет. Цей стиль передбачає високий рівень художньої довершеності майстра татуювання. 

СЮРРЕАЛІСТИЧНЕ ТАТУЮВАННЯ

Сюрреалізм - це креативний та оригінальний стиль татуювання. Зображення для татуювання можуть бути фрагменти картин художників-сюрреалістів, дитячі малюнки і навіть сюжети ваших сновидінь. Справжня гра розуму на вашому тілі!

БЛЕКВОРК / ГРЕЙВОШ ТАТУЮВАННЯ

Блекворк - це стиль, який передбачає нанесення малюнка за допомогою лише чорного пігменту, в той час як Грейвош тату виконується з чорним та сірим пігментом. Часто сірий пігмент у Грейвош тату є домінантним. 

КОЛЬОРОВІ ТАТУЮВАННЯ

Кольорові тату є не самостійним стилем, а кольоровою варіацією великої кількості багатьох вже згаданих стилів.
Варто окреслити стилі, які зазвичай наносяться в кольоровому виконанні, хоча й не обмежені цим: Треш-полька, Traditional, Акварель, Нью-Скул, Олд-Скул, Неотрад, Японія, Біомеханіка, Мінімалізм, Трейбл тощо. Ось також перелік стилів, які часто зустрічаються в чорно-білому виконанні: Кельтика, Чікано, Дотворк, Геометрія, Леттерінг, Лайнворк, Мандала, Полінезія, Маорі.

ГРАФІЧНІ ТАТУЮВАННЯ

Графічні татуювання виконуються чіткими контурами з використанням лінійного штрихування для зафарбування і тіней. У татуювань в графічному стилі є одна важлива відмінність. Вона криється в техніці виконання роботи. Всі тіні татуювання виконуються штрихуванням або рисочками. Схожою є техніка виконання робіт у стилі гравюри.

Наші майстри можуть зробити тату в будь-якому стилі. В арсеналі кожного майстра завжди є готові ескізи. Також Ви завжди можете розробити малюнок разом з майстром самостійно та безкоштовно.

FAQ

ЯК МЕНІ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ВІЗИТУ?

В день візиту не пити каву, енергетичні напої, алкоголь.


Спробуйте розслабитися та довіритися своєму майстру. Також перед відвідуванням салону ми рекомендуємо ситно поїсти, виспатися та прийняти душ. Дуже важливо не пити алкоголь в ніч перед сеансом, адже він активізує кровообіг протягом наступних 24 годин.

ЧОРНО-БІЛЕ АБО КОЛЬОРОВЕ ТАТУЮВАННЯ ЦІНА (ЧИМ ОБУМОВЛЕНА)

В DIN GIOR ваше здоров’я та безпека є найголовнішими цінностями. Окрім використання одноразових голок (картриджи розпаковуються у Вашій присутності), ми також притримуємося строгих процедур задля уникнення інфекції. Решта матеріалів після процедури повторно не використовуються та утилізуються.

Наша шкіра достатньо міцна й може витримати як легкі тіні Грейвош, так і щільне кольорове фарбування. При нанесенні татуювання потрібно також враховувати час сеансу. Наша шкіра жива і під час тривалого сеансу (більше 4.5 годин) може “втомлюватися”. Тоді починає виділятися сукровиця або з’являється набряк. 

Кольорове татуювання потребує потребує ретельного догляду, адже воно є більш травмувальним.

Для максимально якісного результату необхідно правильно підібрати студію та майстра. Те, що майстер повинен вміти малювати навіть не обговорюється. Проте він також має бути охайним, слідкувати за стерильністю процедури і притримуватися чіткого порядку нанесення татуювання (чистий стіл, стерильні інструменти, одноразові голки-картриджі)

Якість татуювання також залежить від якості обладнання та матеріалів. 

Сучасні тату машинки (чи то Pen, чи то поворотники) травмують шкіру мінімально, дозволяючи майстру скоротити час сеансу. 

Кольорові фарби переважно містять натуральні інгредієнти, не провокують алергічних реакцій чи дерматитів.

В нашому тату салоні майстри використовують такі фарби, як: Word Famous, Eternal Ink, Ink Sheyenne. Вони не вигорають і не змінюють свій колір після нанесення. 

Враховуючи всі перелічені деталі, формується вартість татуювання. Чим більший розмір тату та його деталізація, чим більше кольорів та переливів колірної гами воно містить, тим вище ціна татуювання. 

Часто можна почути від людей фразу: “Я завжди хотів собі татуювання, але ніколи не наважувався!”

Причин для вагань багато. Найпоширеніша - це страх того, що татуювання може набриднути. 

Коли на сеанс приходить молодий чоловік або дівчина з бажанням зробити невеличке татуювання - з часом, звичайно, воно може набриднути клієнту. В такому випадку клієнт може прийти до салону знову, щоб переробити татуювання або доповнити свою колекцію новим.

Радимо обирати татуювання, яке буде дорослішати разом з вами. Йде мова не про маленьке олдскульне тату, а про ідейну картину життєвого шляху, ваших цілей та бажань. Таке татуювання буде коштувати не дешево, але й покривати воно буде як мінімум все передпліччя. З часом татуювання може рости й перетворитися в цілий тату рукав, перейти на спину, шию, груди, живіт, спуститися до бедра, гомілки.

І ось ви вже жива картина! Книга, яку можуть прочитати ваші близькі люди.

ЦІНА ТАТУ КИЇВ
  1. КЛАСИЧНИЙ СЕАНС ТАТУЮВАННЯ (3-4,5 години) - 3000 грн.
  2. До години роботи майстра - 800 грн.
  3. ПАРНЕ ТАТУЮВАННЯ (до 0,5 години на одну роботу) - 500 грн.
  4. АКЦІЙНЕ ТАТУЮВАННЯ - це конкретне татуювання, запропоноване нашими майстрами, має фіксований розмір та вартість. Варіанти та вартість таких тату можна переглянути на нашій сторінці в Instagram - @dingiortattoo
  5. МОДЕЛЬ ДЛЯ ТАТУЮВАННЯ - 400 грн. за сеанс. Тривалість від 2,5 до 6 годин. Татуювання обирається нашими викладачами спільно з учнями, а також узгоджується з моделлю. Татуювання виконується під няглядом майстра. Від моделі потребується наявність вільного часу протягом обраного для сеансу дня.
ВИ МОЖЕТЕ ВИПРАВИТИ НЕВДАЛО НАНЕСЕНЕ ТАТУЮВАННЯ?

В деяких випадках - так. Це залежить від того, що саме Ви хочете виправити. Також велике значення відіграє малюнок, яким буде здійснюватися перекриття, “вік” татуювання, кількість корекцій, колірна гама та ще ряд інших параметрів. Більш точну відповідь можна отримати під час безоплатної консультації.

ДОГЛЯД ЗА ТАТУЮВАННЯМ

Для початкового загоєння татуювання потребується від 4 до 10 днів, далі - ще 1-2,5 місяці для остаточного загоєння ( під час цього терміну догляд за тату вже не потрібен). 

В перші 4-5 днів після нанесення татуювання його треба промивати антибактеріальним милом, а також мастити спеціальними засобами, які містять пантенол. В нашому салоні також можна придбати професійну косметику для догляду за татуюванням. Це крема та шампуні виробництва Іспанії (BALM TATTOO). “Свіже” татуювання в жодному разі не можна чухати та шкребти, торкатися брудними руками. Треба слідкувати за тим, щоб татуювання не висихало, а також не потрапляло на прямі сонячні промені. Рекомедується подбати й про більш вільний одяг, адже тісний може нашкодити загоєнню татуювання. Кожний клієнт отримує від наших майстрів інструкцію з догляду за татуюванням.

 

За бажанням на татуювання можна нанести плівку Suprasorb F, яка дозволяє не турбуватися за догляд татуювання в перші найвідповідальніші чотири дні. Така послуга надається за додаткову оплату.Написати нам у Viber
Написати нам у Telegram
Написати нам у WhatsApp
TTnf

ГОТОВІ ЗАПИСАТИСЯ ДО МАЙСТРА?