ЖІНОЧИЙ ІНТИМНИЙ ПІРСИНГ
Пірсинг в області жіночих геніталій може включати різні види проколів, які часто класифікуються відповідно до їхнього розташування.
Вагінальний пірсинг – це прокол, який проходить через шкіру всередині або навколо піхви. Вагінальний пірсинг може бути вертикальним чи горизонтальним. Для вагінального пірсингу можуть використовуватися кільця, штанги чи барбели.
Кліторальний пірсинг – це прокол, який проходить через шкіру в районі клітора. Кліторальний пірсинг може бути горизонтальним чи вертикальним. Для кліторального пірсингу часто використовуються кільця, штанги чи барбели.
Велика або мала статеві губи – це прокол, який проходить через шкіру в губах навколо піхви. Для губної пластики часто використовуються кільця, штанги чи барбели.
При виборі прикрас для інтимного пірсингу важливо зважати на індивідуальні уподобання, а також можливі алергії на матеріали, що використовуються для прикрас. Часто використовуються прикраси із хірургічної сталі, золота або титану, які мають гарну сумісність із тілом. Важливо також стежити за гігієною пірсингу та правильно доглядати прикраси, щоб уникнути можливих ускладнень та інфекцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *