ПРИКРАСИ ДЛЯ ДЕРМАЛУ І МІКРОДЕРМАЛУ
Дермал та мікродермал – це прикраси для пірсингу, які вставляються під шкіру, а не через тіло. Вони зазвичай використовуються на обличчі, шиї, грудях, животі та інших місцях на тілі.
Дермал-пірсинг є одиночним імплантом, який вставляється під шкіру і має одну виступаючу точку, на яку кріпиться прикраса. Мікродермал-пірсинг також вставляється під шкіру, але має дві або більше точок кріплення для прикрас.
Існує безліч різних видів та розмірів дермал- та мікродермал-прикрас для пірсингу, включаючи:
1 Форма: дермал-і мікродермал-прикраси можуть мати різну форму, наприклад, круглу, квадратну, зірочку, серце, діамант та інші.
2 Матеріал: дермал- та мікродермал-прикраси можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як хірургічна сталь, титан, золото, срібло, а також із пластмаси та інших матеріалів.
3 Розмір: розміри дермал- та мікродермал-прикрас можуть бути різними, залежно від переваг клієнта та місця, де буде зроблено прокол.
4 Колір: дермал- та мікродермал-прикраси можуть бути пофарбовані в різні кольори, включаючи золотий, срібний, чорний, білий, синій та інші.
Дермал- та мікродермал-прикраси можуть використовуватись у різних місцях на тілі, включаючи обличчя, шию, груди, живіт та інші місця. Розмір і форма прикраси вибираються в залежності від переваг клієнта та місця, де буде зроблено прокол.

Розміри дермал- та мікродермал-прикрас для пірсингу можуть різнитися залежно від їх форми, матеріалу та переваг клієнта. Зазвичай, дермал- та мікродермал-прикраси мають діаметр від 2 до 8 мм. Товщина та довжина проколу, необхідні для встановлення прикраси, також залежать від його розміру.
Наприклад, діаметр дермал-імпланту може бути від 1 до 3 мм, а довжина – від 2 до 5 мм. Розмір мікродермалу може бути ще менше — від 1 до 2 мм у діаметрі та від 1 до 3 мм у довжину.
Розміри дермал- та мікродермал-прикрас для пірсингу зазвичай вибираються залежно від місця, де вони будуть встановлені, розміру тіла та особистих переваг клієнта. Дермал- та мікродермал-прикраси можуть бути встановлені на обличчі, шиї, грудях, животі та інших місцях на тілі. Конкретні розміри дермал- та мікродермал-прикрас можуть бути визначені під час консультації з професійним пірсером.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *